Derince Dil Kursları

British Street İngilizce Öğrenmek isteyenlere en iyi İngilizce kursu hizmetini vermek için çok uzaklara gitmeden ciddi bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Derince Dil kursları  yetişkin ve erken İngilizce gruplarında British Street dil okullarının nitelikli kadroları ile İngilizce öğrenme fırsatı çok yakında…

Derince de henüz British Street Dil okulları açılmamıştır. 2015 yılı içerisinde Derince kurs açılması düşünülen bölgelerimiz dendir. British Street Dil okulları franchise sistemi dil kursu açmak isteyen girişimciler franchise sayfasından bizlerle iletişime geçebilirler.

Derince İngilizce Kursları – British Street Dil Okulları olarak en çok övündüğümüz öğretmenlerimiz tamamen ilgili alanlardan mezun işini çok iyi yapan kadrolardan oluşmaktadır Öğretmenlerimiz aynı zamanda tüm öğrencilerimize rehberlik hizmetinde de bulunmaktadır İngilizce öğrenmek için harcanan paradan daha ziyade harcanan fiziki güç de önemlidir. Kursa gitmek için yolda, trafikte geçen zaman dilimi bir çok kişiyi olumsuz etkilemektedir Seçeceğiniz kursun size yakın yakın olması İngilizce öğrenmenize katkı sağlayacaktır.

British Street dil kursları hizmete girdiğinde Derince de İkamet edenlere, İngilizceyi hiç bilmeyenlere, en baştan başlamak isteyenlere ya da belirli bir İngilizce bilgisine sahip kişilere Seviyesine göre İngilizce eğitim programları düzenleyecektir. Bunların dışında YDS – TOEIC – PROFICIENCY-TOEFL Eğitimleriyle de Akademik eğitim düşünenlere Profesyonel çözümler üretmektedir.

Yozgat İngilizce Kursları

Derince Dil Kursları

British Street Dil Kursumuzda Cambridge yayınları kullanılmakta olup bunların dışında öğrencilerimize binlerce ek kaynak ile destek vermekteyiz. Derince Dil Kursu merkezimizin çeşitli günlerde düzenleyeceği Speaking Class konuşma sınıfları Eğitimlerine katılmak tüm kayıt yaptıran öğrencilerimize ücretsiz olacaktır. British Street Derince İngilizce Kursu Şubemizde Yetişkinlere İlköğretim öğrencilerine ve lise öğrencilerine eğitim verilecektir. İlk öğretim programları için ana sayfaya dönüp ilgili bağlantıyı inceleyebilirsiniz Derince Kurs Merkezimizde uygulanması düşünülen programlar Genel İngilizce eğitimleri, Yds eğitimleri, Toefl eğitimleri ve İlköğretim öğrencilerine yönelik eğitim programlarıdır.

İngilizce kurs tercihi yaparken dikkat etmeniz gerekenler!

 • Gitmeyi düşündüğünüz ingilizce Kursunda 1 kur İngilizce eğitimi için toplam kaç saat eğitim veriliyor ? 40 60 70 saat mi?
  – British Street Derince İngilizce Kursunda her bir Kur da 100 Saat eğitim veriliyor ve bu 100 saatlik eğitime aktiviteler dahil değildir.
 • Gitmeyi düşündüğünüz İngilizce Kursunda ders saatleri dışında Speaking sohbet konuşma eğitimleri veriliyor mu?
  -British Street Derince Dil Kursu Speaking eğitimleri hafta içi akşam ve hafta sonu tüm öğrencilerimiz için ücretsizdir.
 • Gitmeyi düşündüğünüz Kurs Profesyonel olarak İngilizce eğitimi mi veriyor yada bünyesinde her kursu barındırıyor mu ? Açıköğretim bilgisayar muhasebe kpss vb..
  -British Street Derince İngilizce Kursunda sadece ve sadece İngilizce eğitimi veriliyor
 • Gitmeyi düşündüğünüz kurs kur tekrar hakkı veriyor mu? veriyorsa bunları çok sıkı şartlarla daraltıyor mu?
  -British Street Derince Dil Okulları Eğitim garantisi kapsamında şart koşmadan sınırsızca kur tekrar hakkı vermektedir.
 • Gitmeyi düşündüğünüz Kurs da sınıflar 25 kişiyi mi buluyor yoksa British Street Derince İngilizce Kursları gibi 6 ile 10 kişi arasında sınırlı mı ?
 • Gitmeyi düşündüğünüz Kurs size anlamadığınız konularda destek eğitimleri veriyor mu ?
  -British Street Derince Dil Kursunda her bir öğrencinin Her ay 4 saat anlamadığı dersler için kullanmak üzere özel ders alma hakkı vardır
 • Gitmeyi düşündüğünüz Kurs size öğretmen değişiklik hakkı veriyor mu?
  -British Street İngilizce Derince ise her bir öğrencinin öğretmenle iletişim farklılıkları yaşayabileceğini düşünerek öğrencinin istediğinde öğretmenini değiştirme hakkı verir.
 • Yabancı dil eğitimi almayı düşündüğünüz kurs tek bir aksanla mı eğitim veriyor ?
  -British Street Yabancı Dil Kursları Amerikan Kültür ve İngiliz Kültür aksanlarına uygun Dil eğitimi alabilirsiniz.
 • Gitmeyi düşündüğünüz Kurs kurs süreci boyunca sınıf değiştirmenize olanak sağlıyor mu?
  -British Street Derince dil kursu ise her öğrencisine istediğinde sınıfını değiştirme hakkı veriyor.
 • Gitmeyi düşündüğünüz Kurs koca bir yılda 3 4 kitapla mı eğitimi tamamlıyor ?
  -British Street Dil Kursu gibi elindeki bütün dökümanlarını hikaye kitaplarını CD lerini videolarını öğrencileri ile paylaşıyor.

British Street Dil Okulları tüm Türkiye’de franchise sistemi ile büyümeye devam ediyor. Bölgesinde yatırım yapmak isteyen girişimciler dil kursu franchise alarak bölgesinde en iyi dil okulunu açabilir. Yabancı Dil kursu açma şartları ve dil kursu franchise şartları için tıklayınız..